Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Képeslapokat gyűjtök, és...

Képeslapokat gyűjtök, és szeretnék külföldiektől kapni képeslapot, és persze én is küldenék nekik. Tudtok ilyet? Kérlek, mondjatok ilyen oldalt, vagy Facebook csoportot!

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyűjtöm a képeslapokat. De én úgy, hogy bárhová megyek a világban mindig veszek 3 képeslapot az adott városról, vagy helyről.

Mivel Angliában élek, és igyekszünk az országot felfedezni, rengeteg képeslapot vettem már.

De engem is érdekelne ha találsz csoportot akik képeslapokkal foglalkoznak. Én kerestem, de eddig nem találtam.

2014. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én levelezőtársakat kerestem és így cseréltünk képeslapokat. Próbálj meg levelezőtárs-oldalakon keresgélni.
2014. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy gyűjtöm leginkább, hogy valahová elutazom, és ott veszek néhányat, de mostanában a barátaim is szoktak nekem hozni olyan helyekről, ahol én még nem jártam. De sajnos az ember nem juthat el mindenhová, szóval keresem még ezt a csoportot!

És levelezőtársat hol lehet találni? Arra tudnátok valami jó oldalt?

2014. júl. 5. 13:52
 4/4 anonim válasza:
postcrossing.com
2014. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!