Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanair-nél véletlenül rossz...

Ryanair-nél véletlenül rossz időpontra foglaltam a repülőjegyemet. Vajon kijavítják ingyen?

Figyelt kérdés
Rossz időpontokat (a nap jó csak az időpont rossz) jelöltem be az online foglálásnál. Miután utólag meg akartam változtatni, drágább volt a módosítás mint a repülőjegy eredeti ára. Vajon valahogy át tudom módosíttatni díjmentesen?

#foglalás #ryainair
2014. júl. 16. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. A repülőjegy foglalás nem az az üzem, amelyet csak úgy "véletlenül" el tudsz rontani. Figyelmetlen voltál, nem véletlenül történt az incidens, ez az igazság. Ez pedig a te károd, nem a szolgáltatóé.

Vagy veszel egy új jegyet a megfelelő időpontú járatra, vagy kifizeted a jegyárat meghaladó módosítási költséget és utazol abban az időpontban, mint amikor eredetileg szerettél volna, vagy pedig utazol az általad figyelmetlenül lefoglalt időpontban.

A Ryanair nem felel azért, mert a jóváhagyás előtt - a figyelmeztetés ellenére sem - ellenőrzöd a járat adatait, és az egyéb megadott adatokat. Ez a te felelősséged, így a költségei is téged illetnek.

2014. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy betű elírás lenne a névben, azt javítanák ingyen, de a dátumot nem fogják.
2014. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem javítják ki ingyen sehol sem. Vagy foglalsz új jegyet a megfelelő időpontra vagy utazol akkor amire foglaltál.
2014. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére kijavították ingyen. 24 órán belül javítják a foglalási hibákat. Huhh, már épp szörnyet akartam halni :)


[link]

2014. júl. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!