Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Messze van gyalog?

Messze van gyalog?

Figyelt kérdés
Nyugati pályaudvarról,gyalog szeretnék menni a Hősök terére.a térkép 28 percet ír.De gyakorlatilag messze van gyalog?Teréz körútról,befordulnék a Szondi utcába.Onnan egyenest mennék.Majd jobbra a hősök tere.

2014. aug. 14. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy közel van, de nem vészes.

Egy BKV jeggyel metróval is eljuthatsz oda.

2014. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy meóval is el lehet jutni,csak Nekem nem jön be a mozgólépcső.Tériszonyos vagyok :( :) Tehát akkor nem olyan vészes? Gondolom ez a legközelebbi útvonal a Hősök terére .Igaz?
2014. aug. 14. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs messze, ezt a távot sokszor megtettem már, fél óránál tényleg nem több. A helyedben viszont inkább az Andrássy úton sétálnék, azért az hangulatosabb, mint a Szondi utca. :D
2014. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. aug. 14. 18:00
 5/5 anonim válasza:
Állomás főbejáratán kijössz, elfordulsz balra, elmész az Oktogonig (jó nagy tér fel fogod ismerni), ott megint alra fordulsz, az az Andrássy és azon végig mész. Mehetsz földalattival, de mivel gondolom turista vagy nem árt egy kis városnézés, gyalog sem hosszú, ráadásul az Anrássy út elég szép, ha földalattival mész akkor viszont semmit nem látsz belőle.
2014. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!