Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kolozsvári magyar taxi?

Kolozsvári magyar taxi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, egy külföldi városban miért fontos az, hogy magyar étterem, magyar recepciós vagy magyar taxis legyen...


Konkrét kérdésedre válaszolván egészen biztosan találsz olyan román taxist, aki beszél magyarul, de ha egy románul beszélőnek megmondod hova mennél, oda fog vinni.

2014. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy konkrét helyre igen, ha egy címet adok.

De ha több helyre kell vigyen, és várnia kell 5 perceket, aztán megint tovább, és sokszor pontos címet sem tudok?

És román tudás nincs? Angol tudás nincs? Akkor kellene a magyar nyelvű. És interneten nem találtam. Ezért gondoltam felteszem itt a kérdést, hátha valaki tud.

2014. aug. 15. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor lenne szukseged ra? Egy minimalis angol nem artana, de amugy ha sorba kerdezed oket egy taxi megalloban, elobb utobb talalsz magyart. Kolozsvari cimekkel pedig segithetek, ha tudok, eleg jol ismerem a varost.
2014. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!