Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen bőröndöt vegyek?

Milyen bőröndöt vegyek?

Figyelt kérdés
Életemben először fogok repülőn utazni. Egy évre megyek ki nyelvtanulás miatt, és szeretnék venni egy nagyobb bőröndöt, de nem tudom, hogy milyet vegyek.Azt is többen mondták/hallottam, hogy dobálják a bőröndöket, szóval valami tartósat szeretnék, ami nem csak 1-2 utazást bír ki. Nagyon megköszönném, ha tudnátok nekem linket is küldeni!
2014. aug. 19. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én meg pont azért javasolnék valami olcsót, mert tényleg ide-oda dobálják őket válogatás nélkül, hiába veszel drágát és minőségit, nem fog annyival tovább élni, amennyivel többe kerül.


Nekem az akciósan is elég drága Calvin Klein bőröndömet amortizálták le pár utazás alatt, na azóta én bőrönd téren inkább amondó vagyok, hogy ha kell, veszek minden évben egy 5000 forintos noname bőröndöt (sokat repülök), mert a 10x olyan drágának is ugyanez lesz a sorsa.

2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt javaslom, hogy vedd meg a legolcsóbb kínait, amiért nem kár és még az is lehet, hogy évekig jó lesz.


Nekem is van egy drága Samsonite-om melyet 14 éve használok heti rendszerességgel, de nem repülőn. Repülőn a második alkalommal szétcseszték, de szerencsére kifizették a javítás költségét, azóta csak kézipoggyászként viszem gépre.

2014. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ellenpelda:

1992-ben utaztam eloszor az Allamokba. Akkor vett nekem anyukam egy kemeny fedelu, kerekes Samsonite-ot.

Ennek ugye 22 eve.

3 evet Angliaban eltem, onnan 2-3 havonta repultunk vhova, 10eve pedig az USAban elek, innen evente 1 vagy 2x repulok valahova es a kis Samsonite meg mindig jol birja!


Anyuek egyik latogatasuk alkalmaval egy vaszon noname boronddel utaztak, ami az elso uton szet is szakadt... Azota csakis kemeny fedeles megbizhato markara koltik a penzuket.

2014. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!