Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Máltáról?

Mi a véleményetek Máltáról?

Figyelt kérdés
Mármint hogy milyen érdekességek vannak vagy milyen programok!:)

2014. szept. 7. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem voltam még de szeretnék menni. Sok sok érdekes történelmi látnivaló van Máltán.
2014. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Építészet, templomok, erődök, érdekes emberek, nagy idegenforgalom, nyelvtanulás. Kirándulások: Gozo és a kisebb szigetek, lagúnák, tengerpartok, búvárkodás. Összenőtt települések, feszta ünnepek, remek idő. Busszal minden bejárható. Különleges élmény!
2014. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett Sliemánál a tengerpart, a kis medencés részekkel, és imádtam, hogy a tetőkre fel lehetett menni. A Kék lagúna csodaszép, és nagyon nagy buli tud lenni, ha elmész egy Boat partyra. Busszal mindenhova nagyon könnyen el tudsz jutni, és szerintem érdemes is. Az egész sziget egy nagy mix, rengeteg turistával nyáron, akik a világ minden pontjáról érkeznek. A máltai nyelv is nagyon érdekes, olyan, mintha az arabot összekevernéd az olasszal. Szieszta alatt a helyiek kiülnek a bárokba koktélozgatni, a közlekedés pedig kaotikus. Mindig van valami program, amit tűzijáték kísér. Én pl. pont akkor voltam ott, mikor Sliema Art Festival volt. Ilyenkor a sliemai főutca tele van kreatív árusokkal, festményekkel, és graffitysekkel. Nagyon érdekes hely Málta, én sok helyen jártam előtte, de semmilyen más országhoz nem tudom hasonlítani. Érdemes megnézni :)
2015. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demonlord90 ***** válasza:

a máltai krumpli világelső

https://www.youtube.com/watch?v=tMes353uc-Y

2015. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!