Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan olvasó, akinek...

Van itt olyan olvasó, akinek van tapasztalata a Workaway. Info honlappal? Én most készülök kimenni külföldre ezen a szolgáltatáson keresztül és nagyon hálás lennék, ha valakivel privátban válthatnék pár levelet a témában a tapasztalatairól.

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

lehúznak

amit ők tudnak neked segíteni azt te magad is megtalálod a neten

2014. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hol találom meg? :-) Hol vannak ilyen idény és szívességi munkát hirdető honlapok, vagy fórumok? Én nem találom, de ha te tudsz ilyet, nagyon hálás lennék a megosztásért. :-) Vagy privátban. Köszönöm!
2014. szept. 8. 15:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ami nem közvetítéses és szintén lehúzós. Mert pl. ez: [link] az, tehát regisztrálós, lehúzós.
2014. szept. 8. 16:06
 4/7 anonim válasza:
92%
mi az hogy lehúzós? :D b*zdm*g ekkora autistát te jó ég, én 7500Ft-ot fizettem be 2 év tagságért, és k**va sok host van, és nyilván olyat kell keresni aminek van visszajelzése, aztán meg már csak emailem lebeszélitek a részleteket, azért nehogy már 2 évre 7500ft sok legyen komolyan mondom hányok az első hozzászólótól
2015. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én október és december között voltam két helyen, ez volt az első, két nagyon jó tapasztalat, szívesen válaszolok, ha van kérdésed, írj nyugodtan!! :)
2016. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző, ha itt vagy még: melyik országokban voltál és mennyire volt nehéz bekerülni? Mármint hány helyre jelentkeztél, hogy összejött ez a kettő? Én idén szeretném elkezdeni, de valaki azt mondta, a jobb helyekre túl sok jelentkező van. Te voltál azóta még valahol?
2017. máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál, sajnos nem tudok a prividre válaszolni, pedig látom, hogy nemrég küldted. Én is szeretnék majd menni, köszi a tippeket, hogy hogyan írtál nekik. :) Melyik országokban voltál?
2017. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!