Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan jutottál ki tenger,...

Hogyan jutottál ki tenger, óceán vagy folyami hajóra dolgozni?

Figyelt kérdés
lécci meséljetek el mindent hogy hol jelentkeztetek milyen végzettségetek volt vagy mit kellett hozzá tanulnotok pluszba milyen beosztásban voltatok stb. mindent ami eszetekbe jut élmények is érdekelnek hogy milyen volt. köszönöm:D
2010. jan. 18. 22:42
 1/5 anonim válasza:
en ocean jaro hajora jelentkeztem, az ETC-n keresztul, minden jol ment, a pesti vizsgam viszont kozoltek velem h tul fiatal (20) vagyok h munkat vallaljak az usa hajoin. ha betoltted a 21-et akkor van edelyed ha elszant vagy. sok sikert
2010. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

elozo vagyok,tolunk kulon vegzettseget nem kertek,az etc keszit teged fel egy rovid tanfolyam soran.

volt olyan jelentkezo akinel problemat jelentett az egyetemi vegzettseg.sok mindentol fugg ez is,nagyon elszantnak kell lenni ehhez!

2010. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de ez milyen már hogy 20 évesen túl fiatal vagy..
2010. jan. 19. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

USA-ban 21 éves kortól vagy felnőtt, azért kell, hogy betöltsd. Én az óceánjáróról letettem, egy szezonnal nem lehet olyan jól kaszálni, hogy megérje azt a robotot, amit ott csinálni kell. Ha 8 hónapos a szerződésed, akkor 8 hónapig szinte semmi szabadnapod sincs, és ezen idő alatt 3 évet öregszel.

Én folyami hajón voltam, asszem még mindig megvan az a cég, Duna Rapszódia, de ott is lehúzzák a bőrt az emberről. Szobalánynak mentem ki, és kint szembesültem vele, hogy a munkám 3/4-ét a konyhán kell végeznem, moslékolás, ételkészítés, sütés, egyebek és emellett szobákat takarítani. Érkezéskor a vendégeket szobába kísérni, cipelni a csomagjaikat, néha felszolgálásba besegíteni és zárónapon táncolni nekik. A társaság többnyire nagyon jó volt, de voltam olyan hajón, ahol mindennap bőgtem, mert szivattak az egyébként szintén magyar kollégák. Kimenő kevés volt, szabadnap 9-10 naponta egy. Egy szezont bírtam, ennyi pénzért nekem nem érte meg, utána voltak jobb melóim

2010. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:d
2010. ápr. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!