Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen emléktárgyat vennél...

Milyen emléktárgyat vennél otthonra, ha igazán megfogott a város, ahol eltöltöttél egy rövid időt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenekre, hogy:

Hűtőmágnes, képeslap, kulcstartó esetleg egy társasjáték amely az adott városról (annak nevezetességeiről) szól.

Azért is kérdezném, mert azon gondolkodom, hogy ezek árusításába kezdenék :) csak mi az, amire kereslet van? vagy van valakinek olyan ötlete, amire nem gondoltam?



2014. szept. 15. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk abszolút a hűtőmágnes az, ami nyerő! Akárhol jártunk, szereztünk egyet.
2014. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hűtőmágnes, képeslap, könyv a város nevezetességeiről, valami jellemző plüss...
2014. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hűtőmágnes, képeslap, vagy egy nagyobb kirakó (kb 500 darabos). De hűtőmágnesből az a legjobb ami nem csak egy kép, hanem valami forma (jellegzetes ház, jellegzetes cserép pl [link] [link]
2014. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És az emlékérem, bár szerintem abból nem lehet meggazdagodni... mi azt csinálunk mindenhol.
2014. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bögrét is sokan vesznek.

Esetleg csoki, cukorka csomagolására nyomtatva kép.

Tányért is szoktunk venni, meg térképet is.

2014. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi mindenhonnan könyvet szoktunk hozni. Mármint olyan direkt turistáknak írt, az adott helyről szóló könyvet, tele fényképekkel (nem útikönyvet), amit mindig több nyelven árulnak. Már egy egész polcnyi van belőlük. Egy időben mindenhonnan hoztunk valami porfogót is, de aztán leszoktunk róla. Manapság mindenhol ugyanazokat a "made in China" giccseket árulják.
2014. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is hutomagnes a nyero, tovabba a shot-os pohar.
2014. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor el kellett hagynom a szeretett városom, akkor hűtőmágnest vettem, de visszagondolva inkább táskát v pólót vettem volna.

Szerintem a hűtőmágnes, képeslap, kitűző, kulcstartó, vagy egyéb apró dolgok megfelelő áron a jó választás.

2014. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, hasznos volt :)
2014. szept. 17. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!