Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki aki a kozeljovoben...

Valaki aki a kozeljovoben utazik Londonba? A tobbi lent

Figyelt kérdés

En szeptember vegen koltozok Londonba a testveremhez.

Ha van olyan aki hasonlo helyzetben van, akkor azzal szivesen beszelgetnek, hogy ne egyedul izguljam vegig az utolso par hetemet Magyarorszagon. Persze ott a csalad, a baratok de nem ebben a helyzetben. Ertitek:)

19L



2014. szept. 16. 13:28
 1/6 anonim válasza:

Basszus, erről azt hiszem már lekéstem :)


Én elvileg október közepén megyek ki, de még nem izgulok különösebben. Gondolom az utolsó napok lesznek a legnehezebbek :)

2014. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg itt vagyok, en holnap megyek:) ez az utolso nap kaosz volt de eddig ugy nem jutott el a tudatomig hogy megyek. Holnap lsz siras, meg bucsu a csaladtol:) te hany eves vagy?londonba mesz?
2014. szept. 29. 21:33
 3/6 anonim válasza:

34F


Igen, Londonba.



Milyenek amúgy az első napok? :)

2014. okt. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik nagyon!:) Itt porges van nem ugy mint magyarorszagon.

Tegnap volt az elso munkanapom az is tetszett.

Annyit furcsalok egesz Londonba, hogy szerintem egy kezemen megtudnam szamolni, hogy mennyi angolt lattam itt az elmult par napban. Mondjuk mondtak hogy igy lesz szoval annyira nem lepodtem meg. London melyik reszere mesz? Mit fogsz dolgozni?

2014. okt. 6. 07:31
 5/6 anonim válasza:

Egyiket sem tudom még :) De komolyan. Munkám biztos hogy csak kint lesz, de szállásom sincs még. Dél-London lesz különben elvileg, egy kinti barátom mindenképpen azt javasolta.


Attól egyébként én kifejezetten tartok hogy én is olyan környezetbe kerülök ahol nincsenek angolok. Ha így járok akkor ahogy fejlődik az angolom úgy próbálok szépen fokozatosan egyre "angolosabb" közegekbe kerülni. Nekem a nyelv is fontos, úgy értem az hogy folyékonyan megtanuljak angolul az meg csak úgy fog menni hogyha nap mint nap és minden órában azt használom, nemcsak amikor leugrok a boltba.

2014. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kereshetsz londonba olyan helyet ahol a tobbseg angol, de nem fogsz talalni! Esetleg londonon kivul, de ott meg nincs annyi munka. Talan a central londonba van a legtobb angol. En hallom folyamatosan a nyelvet, mert tesom baratjaekkal lakok egyutt es ok meg nem magyarok. De nem is angolok es ez hallatszik hiaba elnek itt 10en x eve nem beszelik helyesen a nyelvet. Es igy sanszos hogy en sem fogom :DD de eleg sokat tanultam mar az elmult egy heten.
2014. okt. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!