Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik csomagküldő szolgálat...

Melyik csomagküldő szolgálat lenne a legolcsóbb egy asztali számítógép Londonba juttatására?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokszor volt már ez a téma,de hát azok az infók,legalábbis egy részük már elavultak lehetnek,aktuálisak kellenének.


Tehát olyan emberek segítségében bízom akiknek friss tapasztalatai illetve ismeretei vannak a témában.


A monitor marad,csak a házat viszem.Paraméterei: 18x42x44cm,és kb. 9kg +- 10-20 deka.


Köszönöm a válaszokat.



2014. szept. 28. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már kétszer vittem repülön böröndbe, söt egy monitort is és mindegyik tùlélte. Wizzair- nél 32 kg lehet. Igaz azok kicsit kisebbek voltak (dell), de szerintem még ùgy is megéri, ha jòl becsomagolod és extra poggyászként viszed.
2014. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oszkar.com-on keresel egy londoni járatot és kiviszi neked olcsón
2014. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: busszal megyek,oda meg azt olvastam hogy nem lehet poggyászként felvinni.


Másodiknak: köszönöm neked is a választ,mindenképpen átnézem az oldalt.Még az is lehet hogy akkor autóval megyek ki,magát csak a szg-et inkább nem adnám ki egy idegennek.

2014. szept. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!