Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy kell stoppolni? A lányoka...

Hogy kell stoppolni? A lányokat nem nézik örömlánynak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül sosem szabad stoppolni, csakis minimum ketten, és csakis a hátsó ülésre szabad ülni.
2014. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ettől hülyének fogok tűnni, de... miért?
2014. okt. 3. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Sokan paranoiásnak hisznek, de én azt mondom, hogy NE STOPPOLJ, főleg ha lány vagy. Esetleg ha az életed múlik rajta, mint pl. én egyszer kénytelen voltam kemény 3 saroknyit stoppolni, mert bokaszalagszakadással lekéstem volna az utolsó vonatomat, és kisebb veszély idegenhez beszállni, mint egész éjjel Pesten kóborolni.

DE ha semmi ilyesmi nincs, akkor NE. Ne bízz meg idegenekben, bárki lehet abban az autóban. BÁRKI. Egy mozdulattal bezár. Fegyver is lehet nála, bármi. És ez sajnos nem városi legenda, hidd el, én tapasztaltam. Inkább a más kárán tanulj, mint a sajátodon.

Ugyanígy stoppost se nagyon javaslok felvenni. Az is lehet bárki.

Elhiszem, hogy tizenpár éve ez még működött, de ma már nem. Veszélyes. Főleg fiatal lánynak...

2014. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két lányt is meg lehet támadni, de egyedül utazót még könnyebben. Én a helyedben egyáltalán nem stoppolnék.
2014. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lany vagy, akkor kifejezetten tilos stoppolnod egyedul (ha csak nem vagy feketeoves Krav Magas.) Ha van veled egy fiu, vagy meg ket masik lany, akkor esetleg, de akkor csakis ugy beulni ferfihez, ha egyedul van. 1 ferfi 3 lannyal talan nehezebben bir el. Fiatal lanyokhoz, idos nenikhez beulnek barmikor (lany letemre), de azok meg nem fognak megallni ;)
2014. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem kifejezetten sok nő, pár állt meg, pont abból kifolyólag, hogy egyedüli lány vagyok. Nem volt szükségem magyarán svájci bicskára a farzsebemben... :)
2014. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók. Régen ez valóban jobban működött, de manapság, ha csak nem vagy életveszélyben, eszedbe ne jusson stoppolni.


Nővérem csoporttársa, egyben barátnője 1 alkalommal stoppolt, kíváncsiságból. Egyedül volt. Be is szállt egy fószerhez, aki egy idő után elkezdte zaklatni, és nem akarta kiengedni a kocsiból. Hosszas könyörgés és fenyegetés után az "úriember" kitette két település közt félúton, ráadásul sötétedés előtt. Ezek után nem értem, miért kérdéses számodra, hogy egyedül sosem stoppolunk... Sose lehet tudni, kihez száll be az ember lánya. Jobb félni, mint megijedni.

2014. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!