Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen hordozható, könnyen...

Milyen hordozható, könnyen összecsomagolható fekhely a legkényelmesebb tapasztalatod szerint?

Figyelt kérdés
Különböző matracok, derékaljak, önfelfújós derékalj, tábori ágy, valamilyen összecsukható vendégágy és hasonló kategóriákra tudok gondolni. Autóval szállítható legyen, szerszám nélkül egy ember össze tudja hajtani (vagy összecsukni), könnyen be tudja tenni egy autóba stb.

2014. okt. 30. 08:59
 1/3 anonim válasza:
mi most éppen költözésben vagyunk és én például egy összecsukható vendégágyon alszom ami nekem teljesen megfelel addig amíg nem lesz normális ágyam és könnyű hordozni befért a kocsiba is
2014. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túraboltokban lehet kapni olyan matracot, ami önfelfújós és valami spéci módon úgy van kialakítva, hogy bár vékony, állítólag olyan, mintha franciaágyon feküdnél. Nem tudom a pontos nevét, de ha érdekel, utánanézhetek. Az egyetlen gond vele, hogy igen drága.
2014. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az önfelfújós matrac jól hangzik. Feltételezem, hogy ebben is - mint minden újdonságnak számító terméknél - sok különböző minőségű cucc kapható.
2014. nov. 15. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!