Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy lehet kijutni Indiába...

Hogy lehet kijutni Indiába önkénteskedni s. nyalás nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszer már megkérdeztem, jól le is lettem b...va érte, tehát szeretnék néhány dolgot tisztázni.

Normálisan, becsületesen szeretnék dolgozni (pl. nyelvet tanítani, vagy ilyesmi, még nem tudom, mert még tanulok, csak előre gondolkodom). S.nyalás alatt azt értem, hogy a különböző programoknál, ahol van x hónapos felkészítés, meg a kinti önkénteskedés után y hónapos ajánlgatás, hogy milyen jó a program, milyen jó a szervezés, stb. Ezt én kihagynám, mert hiába vesz el az egész 1-2 évet is akár az életemből, csak egy pár hónapot tudunk valójában valami hasznosat csinálni. Így én ezt a módszert inkább megkerülném, és más érdekelne. Ismerőseim nincsenek, akik már részt vettek volna külföldi önkéntes munkában.


Illetve ha esetleg muszáj ezt választani, melyik lenne a legjobb? Csak angol vagy olasz nyelvű jöhetne szóba (vagy magyar, ha van.)



2014. nov. 3. 18:47
 1/1 Bambilla válasza:
Pontosan erre való az AIESEC. Ők közvetítenek ki önkénteseket külföldre, ehhez nem kell belépned a diákszervezetbe magába. Csak közvetítési díjat fizetsz nekik azért, mert kiszerveztek téged oda (nem egy horribilis összeg). Amúgy Indiába is vannak programjaik, lehet nyelvet oktatni, fát ültetni, mindenféle világjobbító dologban részt venni. Én csak nagyon nagy vonalakban mondtam róla valamit, nézz utána a honlapjuknak, programjaiknak. Ez a nonprofit diákszervezet szervezet tényleg pont erre van szakosodva, amit szerintem keresel: [link]
2014. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!