Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki volt már Görögországban?

Ki volt már Görögországban?

Figyelt kérdés
Jövőre utazom el a szüleimmel Görögországba, még sosem voltam külföldön, tapasztalatok?
2014. nov. 9. 14:07
 1/5 CHEEE ***** válasza:

Voltam.

Jó hely. Kék a tenger, és kopár nagy hegyeik vannak.

2014. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam.
2014. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korfu nagyon szép zöldés nyugis sziget. Kréta nagyobb és forgalmasabb. Athén nagyon érdekes és sok latnivaló van, viszont nyáron rengeteg a turista és vigyázni kell a biztonságra, de szervezet csoportos úton nem szokott gond lenni.
2014. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Rodoszon voltam, szuper volt. Gyönyörű a sziget, visszamennék bármikor.
2014. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lencsefőzelék ***** válasza:
20 éve voltam gimis társakkal. Egy hét tengerpart; választható programként megnéztük Athént és a meteorákat. Athénban jó meleg volt, arra emlékszem. Az oda- és visszaúton elég sokat kellett várni a szerb meg a macedón határon, háborús idők voltak. Akkor még drachma volt a fizetőeszköz, de volt, ahol elfogadtak német márkát is.
2014. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!