Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van egy 4 millás Cadilackem...

Van egy 4 millás Cadilackem és kihuztak a a zöldkártyalottón ezzel esélyem bebizonitani hogy el tudom magam kint tartani?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2014. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan tömör volt a nemem. Picit bővebben, fikció, de lehetséges:

Egykoron szebb napokat látott család leszármazottja, Julis néni a rózsadombon éldegél egy háromszáz milliós villában. A nyugdíja semmire nem elég. Nem dolgozott soha, mert aktív éveiben nem kellett. Eladni nem lehet a házat, mert kiderült, valami sugárzó anyag van a talajban alatt, meg barlang, ami be akar szakadni, csúszik is a hegyoldal.

A néninek van háromszáz milliója, s éhen hal. Be tudja bizonyítani, hogy el tudná tartani magát?


-

Te be tudod bizonyítani, hogy a kocsidat el tudod tartani, vagy csak van? Négy millió itthon sem tétel, ott sem. Egy rosszul kereső ember négyévi fizetése itthon.

Nyelvtudás, magas szakmai kvalifikáció valamely kurrens szakterületen már nyomósabb érv.

2014. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Uccsó kettö stimm szerintetek kariba kaptam?H.t pont nem az agráron végeztem és minden fillérért keményen dolgoztam és a nyelv is stimm angol középfok.
2014. nov. 14. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:

A zöldkártyalottót meg elhiszed...

:D

2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha meglenne az angol középfok (de a magyar alapfok sincs...), akkor legalább a Cadillac márkanevet le tudtad volna írni.

Caddy meg zöldkártyalottó... ez nekem olyan tipikus "pistike vetít, de nincs semmi valóságalapja" kérdésnek tűnik.

2014. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Harkonnen, már nem először fordul elő, hogy szinte egyszerre és szinte ugyanaz válaszoljuk egy kérdésre.... :))))

Mert nem tudom tartani a pofám, ezért van csak 72%-om

2014. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Am az hogy nem tudom leirni a Cadillac nevét az nem igazán nyelvtudástól függ pl még hülye is leirja hogy Chevrolet vagy Lincoln vagy akármi.
2014. nov. 14. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hülye leírja de te nem. Szóval te a hülyénél is hülyébb vagy.
2014. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj elszurtam egy k#b#szott "l"-t most muszáj ezzel foglalkozni már értem miért vagy '56%-os.
2014. nov. 15. 09:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak azt szúrtad el, hanem kb. minden 2. szót ;)
2014. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!