Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire drága a bécsi adventi...

Mennyire drága a bécsi adventi vásár?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék látogatni idén a bécsi vásárba,milyen árak szoktak lenni?:)
2014. nov. 21. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest drága? Ottani viszonyokhoz, lehet, hogy nem, én sokallottam a fánkért az 1,5 eurót, a forralt borért a hármat, az ajándékok meg 3-tól felfelé. Nem vagyok zsugori, hoztam is pár apróságot, nagyon tetszett a város, de csak ezért nem megyek többet. Ja, főzött ételt nem vettem. Jó szórakozást.
2014. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%

Olcsó nem lesz, az biztos.

Ha vásárolni mennél jó áron, s jót, akkor lehet nem oda kellene menned.

Ha várost szeretnél látni, lehet nem akor kellene menned. Mert Bécs szép hely, sok-sok napot érdemes ott eltöltened, de nem télen, hidegben, amikor azért könyörögsz, legyen már ennek az egész vásározásnak vége.

MErt a fotókon jól mutat, de ha majd ott leszel, meglátod, azért erősen fölfújt dolog ez...

2014. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Becsben van, ezert az arak is becsiek, az osztrak/nyugat europai penztarcanak meg egyaltalan nem draga egy forralt bor 2.5-3€-ert.

A londoni winter wonderland-ban meg 4£ egy sokkal roszabb minosegu kis pohar forralt bor es veszik mint a cukrot.

2014. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kispénzű ember vagyok, ennek következtében nem is gyakori utazó. De amikor kijutottam, soha nem számolgattam, mi mennyi. Nagyon el tudja rontani az élményt.

Ma már csak a vásárért nem mennék ki, de ha Bécsben tartózkodik ilyenkor az ember fia, mindenképpen érdemes baráti társasággal, vagy lazulásra képes családdal megnézni, enni, inni, bohóckodni.

Megfizethető. Arra számíts, hogy gyakorta nagy a tömeg.

2014. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ajándékot nem vettem ott, sok a gagyi. Van néhány érdekes kézműves, de elég sok a kínai import rubbish.


Viszont pont a meleg ételek voltak nagyon finomak, volt az a kemencében sült krumpli, szósszal a tetején, meg a gofri. Ezeket érdemes megkóstolni.

2014. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: mi a bajod a szemét szóval? Miért írod angolul?
2014. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!