Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazók! Ti nem "sajnáljátok"...

Utazók! Ti nem "sajnáljátok" a pénzt az utazásra?

Figyelt kérdés
Főleg azokhoz szól a kérdésem, akik nem olyan nagy keresetűek, mégis bevállalnak olyan utazásokat, amik akár fél millió forintba is belekerülnek. Ti nem sajnáljátok a pénzt, amikor kiadjátok? Én nagyon szeretnék elmenni utazni de az kb. 300 e Forint lenne és elgondolkodom rajta, hogy mennyi más dologra lehetne elkölteni azt a pénzt (pl.: lakásfelújítás, járműrészlet, stb). Ti, hogyan küzditek le ezt a rossz érzést, ha egyáltalán van? Milyen gyakran szoktatok elutazni?
2014. nov. 30. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem sajnáltam pénzt utazásra. Természetesen nem a szükséges kiadások rovására utazom, ha elromlik a kazán, akkor nyilván azt cseréltetem ki először, de egy fillért nem költenék például a fürdőszobára pusztán azért, mert már nem divatos benne a csempe, ha ugyanabból a pénzből utazhatok is.
2014. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel. En turkalobol vasarolok, olcso kajakat eszek, nem jarok szorakozni, moziba, nincs nagy tv-m stb. de ami penzem osszejon azt mind utazasra koltom, es az mar kb eleri az 5 milliot es nincs rosz erzesem mert nekem es a paromnak ez az elet. Jelenleg is utazunk. Ja es nem keresunk sokat csak nagyon sporolunk.
2014. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en itt ulok kambodzsaban egy olcso hotelban,

az utazasra soha nem sajnaltam a penzt.

a szallason,etelen,italon sporolok.

2014. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen, fiatalabb koromban nem sajnáltam. Most gyerekekkel egyrészt korlátozott azidő/hely, de főleg a pénz, mert mindig az jut eszembe, hogy ebből mennyi mindent tudnék nekik venni, vagy egyszerűen csak félrerakni nekik. Azért így is utazunk néha, de átgondoljuk.
2014. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hat en is nyugdijas vagyok,de a fia es a parom velem van.

megsporoltuk (kambodzsa).

2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy mennyibe került az utazás, amire a legtöbbet költöttétek?
2014. dec. 3. 04:26
 7/7 anonim ***** válasza:
3M es 7 es fel honap
2014. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!