Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elhatároztam, hogy el fogok...

Elhatároztam, hogy el fogok utazni valahova 2016 nyarán. A két ország közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy 23 éves létemre Dunaújvárosnál messzebb még nem jutottam, de mindig vágytam rra, hogy elmehessek valahova. Eldöntöttem, hogy 2016 nyaráig összegyűjtök pénzt és elmegyek egy hétre egy idegen országba. Két lehetséges desztinációra gondoltam: 1. USA, 2. Kenya. Melyik "érné meg" jobban?
2014. dec. 14. 13:52
 1/9 anonim válasza:

Ha szereted az injekciókat és az ebolát akkor kenya.

Az USA- ból meg lassan minden magyart kitiltanak a .......

2014. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jutna eszembe ilyen messze menni anélkül, hogy ne rajonganék valamelyik országért. Márpedig te nem nagyon tűnsz rajongónak, különben nem lenne kérdés :D Szóval én a betegségek és az agresszivitás lehetősége miatt inkább csinálnék az összegyűjtött pénzből egy európai/ázsiai körutazást. Egyik ország sem vonz különösebben, nekem egyik se érné meg.
2014. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló a véleményem mint a 2.-s válaszolónak. Két annyira különböző országot említesz hogy még az érdeklődési körödet sem lehet beazonosítani. Ilyen messze 1 hétre értelmetlen elmenni. A helyedben kezdeném Európában pl Skócia, Románia, Ausztria, Portugália, Spanyolo.

Kenya elsőre nagyon nagy falat lenne, az USA pedig nem éri meg (legalábbis nekem).

2014. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne nagy falat?
2014. dec. 14. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert Dunaújvárosnál messzebb nem utaztál, és te mindjárt fekete Afrikával akarod kezdeni.
2014. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szabina555 ***** válasza:

USA mindenképp jobb választás első úticélnak, európaibb.. Kenya nem biztos, hogy tetszene (perzse USA sem biztos.. ).

de egy hétre tényleg nem éri meg annyira, ráadásul baromi drága lenne, min.400-500ezer Ft, attól függ melyik részre mennél.

2014. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"...Dunaújvárosnál messzebb még nem jutottam..."

Ez is szép teljesítmény!

Sydney-ből...

2014. dec. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem születtem gazdag családba.
2014. dec. 18. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Sikerült dönteni?

Amugy szerintem ha vág eleg talpraesett akkor bárhol feltalálod magad, mondom ezt 17 évesen aki tavaly (16) voltam EGYEDÜL Rómában egy teljes hétig repülővel es akkor repültek először. En sem születtem gazdag családba de az az utazás hat az fantasztikus volt. Ha egyszer kinyitod a szemed a világ fele akkor nem tudsz betelni vele. En idénre tervezek egyedüli utazást Máltára. Úgyhogy bármit el lehet érni. :)

2016. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!