Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiköltözni...

Hogyan lehet kiköltözni külföldre, és ott élni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék majd kiköltözni külföldre,leginkább Kanadába,Norvégiába,Ausztráliába és Új Zélandra.Imádok külföldön lenni,kétszer voltam eddig szomszédos országokban,és életem egyik legjobb napjai voltak,valamiért nagyon szeretek külföldön lenni,és egyik életcélom az,hogy eljussak az egyik felsorolt országba és ott éljek.Még eléggé fiatal vagyok,de ha tehetném már most kiköltöznék.Tudom,ezeken a helyeken se egy álom az élet,de nincs nagyobb vágyam ennél.Szóval,mi kell ahhoz,hogy ki tudjak költözni,és ott tudjak élni?Milyen szakma ajánlott ezekre a helyekre?Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 22. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 millió ilyen kérdés volt már. Miért nem olvasod vissza a kérdésekre adott válaszokat???
2014. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Piacképes diploma,biztos nyelvtudás,nem angol hivatalos nyelvű ország esetében az adott ország nyelve. Kezdőtőke és talpraesettség. A szakmunkásokkal el van árasztva az összes ország és ált.csak a kulimunkát kapják meg.
2014. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtalaltad azokat a helyeket, ahova sosem fogsz bevandorolni, csak ha valami iszonyuan kurrens hianyszakmad van. Egyetemi diploma es/vagy valami jo szakmai bizonyitvany elott ezek kozul egyik orszag sem fog beengedni letelepedni.
2014. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adott orszag nagykovetsegere beballagsz (a felsoroltak nem EU tagorszagok), es megkerdezed mi kell a letelepedesi vizumhoz/munkavallalasi engedelyhez.

Ez a hivatalos resze.

A tovabbi meg az, ahogy amr irtak fentebb is, hogy tudd a nyelvet, ertsel valamihez, es talalj munkat. Illetve amig idaig eljutsz, addig legyen eleg penzed amibol kihuzod az elso idoszakot.

2014. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!