Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ha a 18. születés...

Ti örülnétek ha a 18. születésnapotok alkalmából egy dubai utat kapnátok a párotoktól?

Figyelt kérdés
A barátomnak hamarosan lesz a 18. születésnapja és arra gondoltam hogy elutazhatnánk Dubaiba. Ti örülnétek neki? az lehet valamiben akadály, hogy én még nem vagyok 18? WizzAir-el mennénk.

2015. jan. 3. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A közös utazás mindig tök jó ajándék. Itt az egyetlen kérdés, ami bennem felvetődik, hogy miért éppen Dubaj? Még ingyen sem akarnék odamenni.
2015. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert ott voltam tavaly a családommal, úgy nagyjából tudom a járást, ezért gondoltam erre.:)
2015. jan. 3. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ez részedről elég nagy potyaút, de ha nagyon visszamennél, és szerinted tényleg jó (szerintem rettenetes, ezért feszegetem a témát) akkor hajrá. Én inkább valami (mindkettőtök számára) újat próbálnék ki. Lonely Planettel vagy rough guides-al bárhol el lehet tájékozódni, ráadásul ennyi pénzből tényleg bármit megnézhettek egy hatalmas sugarú körben Európa körül.
2015. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor még átgondolom, köszönöm a választ!:)
2015. jan. 3. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Utazásnak mindig örülök (én is azt kaptam a családtól 18. szülinapomra), de én nem Dubajba akarnék menni, hanem valami nagy (fő)városba. De én ilyen városnézős, napi 10 órát gyaloglós, mindent megnézős ember vagyok.

Ha ti Dubajt szeretitek, akkor biztos örülni fog neki.

2015. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki nagyon, Dubaj jó hely, csak aránytalanul drága.
2015. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok a pénzed, ott az Emirates. Nem örülnék neki ha 6 órát kellene ülnöm egy fapados keskenyszékezett kényelmetlen gépen.
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha olyan sok pénzem lenne, azzal mennénk.
2015. jan. 3. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én márpedig 10000 forintos órabérért (kb. annyit spórol az ember a fapadossal) bárhol el ücsörgök. Szóval ezen ne aggódj, pláne, hogy fiatalok vagytok.


Hasonlóan nagy élmény lehet amúgy Isztambul, vagy Marokkó is. Nekem ezek jobban bejöttek, mint a random arab sivatagi olajvárosok.

2015. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha engem ilyennel meglepnének én lennék a világon a legboldogabb :) Szerintem ez nagyon jó ötlet és biztos örülni fog a barátod :)
2015. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!