Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem tudunk hogy eljutni! Megy...

Nem tudunk hogy eljutni! Megy vki 1D koncertre Bécsbe vagy Brüsszelbe?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem tudunk hogy elmenni...teljesen elegem van anyámból, nem akar minket elvinni...hogyan mehetnénk el? Van vmi vsoportos busz esetleg Szegedről?

2015. jan. 3. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"teljesen elegem van anyámból, nem akar minket elvinni"


Nem akar elvinni Szegedről Bécsbe egy koncertre? Te szegény... Mennyi idős vagy? Ha elengednek busszal vagy vonattal, akkor budapesti átszállással el tudsz jutni Bécsbe.

2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kàr hogy messze vagy. Én Győr mellöl irok és a bécsi koncertre van 2 jegyem. Karàcsonyi ajàndék lett volna de màr nincs akivel menjek. Egyedül meg valahogy nem akarok menni inkàbb eladom vagy elcserélem.
2015. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha még gondolod,segíthetek,nem tudom,mikorra kellene/kellett volna,de Németországban lakom és 150€ szokott lenni a buszjegyem Berlinig. (háztól megy a megadott címre,mint egy taxi) gondolom Bécsig nem olyan drága...ha gondolod,írj és adok egy telefonszámot! :)
2015. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az eventim oldalán van csak buszjegy a koncertre, 9900 ft, szerintem megéri :)
2015. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!