Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van különbség a 6-18 éves...

Van különbség a 6-18 éves gyerekeknek kiállított 5 évre szóló és a 18-70 éves korig kiállított, ugyancsak 5 évre szóló útlevelek között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy még 1 hónapig 17 éves vagyok,így ha most igényelnék útlevelet,akkor 2500 forintba kerülne,míg ha a 18. életévemet betöltve tenném ugyanezt,akkor már 7500 forintot kellene fizetnem.

A kérdésem az,hogy van e érvényességbeli különbség a kettő között,tehát ugyan úgy utazhatnék egyedül a világban az olcsóbb,most igényelt útlevelemmel,mint a teljes árúval,amit már a szüleim beleegyezése nélkül váltanék ki?

Az utazásra a nyáron kerülne sor,amikorra már "rég" betöltöttem a 18(egyedül mennék).


Bocsánat,hogy kicsit bonyolultan fogalmaztam,remélem,azért érthetőre sikeredett!:)


Itt pedig a link,ahol az árak olvashatók:

[link]



2015. jan. 24. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A tartalmában szerintem nincs. Váltsd ki még most.
2015. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!