Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a Csalagútba...

Zsokisss kérdése:

Mennyibe kerül a Csalagútba egy jegy és hol lehet a neten elővételben megvenni. Ha nem veszem meg előre kb. mennyit kell várni? Köszönettel: Zsolt

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel akarsz menni?
2015. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 demonlord90 ***** válasza:
35-40€ körül vannak a legolcsóbb jegyek (a pontos ár attól függ, mennyivel előre veszed és h szerencséd van-e). Az SNCF és az SNCB oldalán (attól függ, Párizsból/ba vagy Brüsszelből/be mennél) le tudod őket foglalni. Avagy eurostar.com :)
2015. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudjuk mivel akar menni de már jól adtál neki egy árat, csak nem mindegy gyalogosan menne személyautóval vagy kamionnal :D


Ráadásul a megadott árak is hónapokkal előre foglalásra lehetnek érvényesek max.

2015. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem írtam, hogy egy kis busszal mennék Siófokról London mellé többen. Ha nem érek oda időben de megvettem a jegyet akkor mi lesz? Ha nem veszem előre meg a jegyet akkor kb mennyi a várakozási idő. Még idáig csak repülővel mentem azért vagyok tájékozatlan. Köszönet mindenkinek!
2015. jan. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!