Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás Velencébe, csak a...

Utazás Velencébe, csak a karneválra érdemes, nincs nagyon hideg ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretnék eljutni Velencébe, de szervezett buszos kirándulások csak ilyenkor mennek, a karneválra, februárban...Volt már valaki, milyen éjszaka a buszon, napközben városnézés,este indulás vissza, éjjel újra a buszon? nem fárasztó nagyon?

Tapasztalatokat várok...


2015. jan. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis csak ilyenkor...egész évben találhatsz ilyet:

[link]

2015. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam a karneválon így. Én nem nagyon tudok aludnu ülve, így fent voltam éjjel az oda úton. Nem rémlik, hogy nagyon fáradtnak éreztem volna magam. Annyi látnivaló van, hogy elfelejti az ember a fáradtságot. Visszafele viszont végigaludtam az utat, aminek nagyon örültem, mert nem szeretek ennyit buszozni sem, de azt kell mondjam, hogy nagyon megért. Hideg sem volt nagyon. Ugyan télikabát volt rajtunk, de teljesen elviselhető idő volt. Viszont kifoghatsz esős napot is, akkor meg szar.
2015. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, írjatok még!!!
2015. jan. 30. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Velence klímás mérsékelt mediterrán, ez azt jelenti hogy télen így februárban akár még a hó is eshet a hőmérséklet jobbára nappal +6-+10 éjszakánként -1-+5 de lehet hogy ha ködösebb időt fogtok ki egész nap fagy. Én nem bírom a buszos utazásokat sajnos a buszokon rosszul leszek. De ha jó sofőrt fogtok ki Velencében vagy Budapestről 8-9 óra alatt ami nem olyan sok. Nyugodtan vágj bele :P Tetszeni fog.
2015. febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most Velence érdekel vagy a karnevál?

Ha a karnevál akkor most érdemes menni február közepéig, ha pedig nem akkor tavasz végén vagy ősz elején.

2015. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!