Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » NI azonosító Angliában körülbe...

NI azonosító Angliában körülbelül mennyi ideig tart mire igénylése után kiadják/megkapom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Angliába szeretnék kimenni dolgozni és hallottam erről a [N]ational [I]nsurance-ről erre lennék kíváncsi hogy körülbelül az igénylése után mennyi ideig tart mire kiadják? És ha meg igényeltem utána már munkába is tudok állni amíg folyamatban van? Vagy csak utána tudok majd? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. febr. 11. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem hivatalosan 3 héten belül küldik. De Általában egy héten belül megjön. Ha megigényelted, akkor már munkába tudsz állni.
2015. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kint dolgozol? Saját tapasztalat, vagy te is hallottad?
2015. febr. 12. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Kint dolgoztam, saját tapasztalat.
2015. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 goaus ***** válasza:
100%
Mi amikor kiértünk első nap igényeltük, 5. héten kaptuk kézhez. Tavaly nyáron egy haverom amikor kiment, 4 napra kapott interjúra dátumot, de onnan 6 hétre kapta csak meg. Változó tehát kinek mennyi.
2015. febr. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt én nem hiszem, hogy változó lenne. A hivatalos levélben meg van szabva egy határozott időtartam, ha jól emlékszem 3 hét, de lehet hogy 4, amin belül meg kell hogy kapd. Ha nem kaptátok meg ezen az időn belül, akkor ott a postaszolgálattal lehetett valami kavarodás. Ez egy hivatalos levél, amit a hivatalosan meghatározott időn belül mindenképpen kiküldenek. De általában előbb. Nekem az összes ismerősöm megkapta 1-2 héten belül. Nem hallottam még olyat, hogy valaki határidő után kapta volna meg.
2015. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld pacsi!
2015. febr. 14. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én kijottem 2 éve, akkor nekem egy hét volt míg megérkezett. Ismerosom fél éve jott ki, neki várni kellett egy hónapot és most új lakótársaim egyut igényelték, nekik 2 hétre jott meg.

Igen, mert addig kapsz egy ideiglenes számot.

2015. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!