Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik utazási célpontra...

Melyik utazási célpontra lehet mondani, hogy álomhelyek? Melyek a legdrágábbak és miért? (tengerparti nyaralás) Van olyan hely, ahol télen is 35 fok feletti idő van?

Figyelt kérdés

Még diák vagyok, sosem voltam még nyaralni, de mindig is vágytam rá, talán egyszer majd összejön...

Vannak híres helyek, pl Hawaii, Maldív-szigetek, Bora Bora, Kanári szigetek stb...

De mégis melyik a legeslegjobb hely és miért?


Olyan helyet keresnék, ahol állandó a napsütés és a meleg és lehet látni a tenger alját, akár 10-20-30 méteres mélységbe is, esetleg búvárkodni is lehet..


Létezik ilyen? Ha igen, akkor hol?


2015. márc. 11. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyenlítő környékén állandó 30 fok van egész évben. Ott nincsen olyan évszak, hogy tél.. Illetve az afrikai sivatagokban is jellemzően egész évben nagyon meleg van.


Bármelyik jó cél, amiket felsoroltál. Lehet búvárkodni. 30 méterig nem látsz le, mert nem megy le addig elég napfény. 15-20 méterig gond nélkül lelátsz bárhol.


Szóval a kérdésedre a válasz: az egyenlítő környékén bármi. Ha szerencséd van, olyan 5-600 ezer forintból kijön egy hét egy főnek. Határ a csillagos ég.

2015. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan egyiptomban nincs 35 fok telen, de marciustol novemberig igen kellemes a feher husu eszaki nepnek az idojaras.Ezen kivul minden keresed teljesulne ott is, es joval olcsobb utazas lenne, mint egy egzotikus egyenlitoi ut.
2015. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kanári szigeti utazás kb 600 ezer 2 főnek + 1 gyerek

Maldiv szigetek 1 millio körül néztük mi...1,5millio utazási irodában.

Hawaii annyira nem vonz...igy nem tudom.

Utazásra készülünk,ezért tudom.


A sima vizipipás merülés tényleg bárhol lehetséges...viszont a palackos az nem...olyan hely kell ahol van buvárközpont...ugyanis nem merülhetsz egyedül.+ ez fizetős.

Ide hozzá is tenném hogy tanfolyam köteles.


Ha állandó napsütésre vágysz,ne a Kanári szigeteket célozd meg :)

2015. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vizipipa....elég fáradt vagyok bocs.

Snorkelezésre gondoltam.

2015. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmaim városa new york!
2019. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!