Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rómába szeretnénk utazni és...

Rómába szeretnénk utazni és segitséget szeretnénk kérni ki mit tud rómárol?

Figyelt kérdés
Az anyukámnak szülinapja lesz és én ö és a kistesom rómába szeretnénk utazni és néztünk ehhez kapcsolatos dolgokat de nem találtam segitség kéne aki volt már rómába mennyibe kerül egy felnött repülöjegy vagy buszjegy mi szükséges az utazáshoz hogy mi hogy van aki tud az segitsen légyszi

2015. márc. 15. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tapasztalatlanok vagytok, akkor inkább menjetek be egy utazási irodába. Pl. a Pelikan-nál szoktak jó áron ilyen utak lenni.
2015. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja 3 ember komplett utazását megtervezni neked. Nyilván gyerek vagy még, szóval az egész út csak a te fejedben létezik... hagyd. Ha tényleg mentek, akkor majd anyukád megoldja.
2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valaki ennyire életképtelen,hogy egy római utat nem képesmegszervezni/utána járni,mert nézett ugyan ehhez kapcsolatos dolgokat,de nem talált,az inkább ne menjen sehova.......jobb lesz úgy mindenkinek!!!
2015. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom nagyon kedvesek vagytok csak erdeklodtem de már látom hogy hiába
2015. márc. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!