Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországban engedélyezik...

Horvátországban engedélyezik a traffipax előjelző (radardetektor) használatát?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 08:10
 1/2 anonim válasza:
Itt engedélyezik? (nem tudom, de érdekelne :D )
2015. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem tudom, hogy ahol nem engedélyezik, ott is hogyan buksz le. Papíron van ország, ahol nemcsak külön kütyüt nem engednek, hanem még telefonappot se, pl. a Waze ezt is tudja, hogy szól ha mindjárt mérni fognak. Hát még ha látják is a kirögzített telefonon az appot megnyitva, az is inkább térképnek néz ki, ha csak rápillantani tudott a yard akkor azt mondom, hogy szó szerint csak térkép volt, tagadom hogy trafit IS jelez. Különben is amúgy meg mindenképpen hasznos a Waze, nem, nemcsak rendőr- és trafidetektorként, hanem a közlekedésre is kifejezetten inkább hasznos mint nem, mert hogyne lenne jó ha azt tudod meg, hogy a máskor legjobb úton pl. balaeset van "most"...
2023. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!