Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tubusos pizzakrémet nem lehet...

Tubusos pizzakrémet nem lehet felvinni repülőgépre a kézipoggyászban?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre gondoltam:


[link]


Azt hallottam, az ilyemi dolgokat nem engedik fel a gépre.


2015. ápr. 16. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 100 ml-nél kevesebb van a tubusban, akkor be kell tenni egy nejlonzacskóba és felengedik.
2015. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nemzetközi biztonsági szabályoknak megfelelően folyadék csak kis mennyiségben és különleges csomagolásban juthat a repülőgép fedélzetére. Lehetőség szerint a folyadékot (krémet, zselét, olajat, zsírt) a feladandó poggyászba csomagoljanak.


A fedélzeti használatra szánt folyadékot egyenként 100 milliliteres tárolóedényekben lehet szállítani. A kis tégelyeket egy maximum 1 literes űrtartalmú, átlátszó és újrazárható műanyag zacskóban kell elhelyezni. A 100 milliliternél nagyobb mennyiségű folyadékot a biztonsági személyzet elkobozza és megsemmisíti.

2015. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor 75 grammosat fel lehet vinni, ha jól értem?
2015. ápr. 16. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen
2015. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. ápr. 18. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!