Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem, akik külföld...

Azoktól kérdezem, akik külföldön dolgoznak! Milyen volt itt hagyni az addigi életed? Mennyire volt nehéz? Sikerült jól beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Van egy jól fizető munka - tiszta is -, lehetne menni. Itthon is két évig építgettem a kapcsolataimat. Hihetetlenül nehéz itt hagyni.

2015. ápr. 19. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semennyire nem volt nehez. Ha en meghozok egy dontest, utana mar nem ragodom rajta.
2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hátra sem néztem.

nem érdekelt más, mást sem érdekelt az én sorsom.

ha ilyeneken rágódtam volna, mint te, soha el sem indultam volna.

kb az ilyen gondolkodású emberek szoktak pár hónap múlva hazamenekülni, mert honvágyuk van.

2015. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nehéz, mivel tudtam hogy jobb lesz annál a közegnél mint ami otthon van. Nem volt nehéz beilleszkedni sem, igaz a mostani munkahelyemen csak magyarokkal dolgozom.
2015. ápr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön dolgozom, bár csak itthonról járok át, de tervezem a kiköltözést is. Szerintem se rágódj rajta, csak vidd véghez a tervedet és semmi, senki mással ne törődj. Kint is meglesz majd a magad élete, az itthoniak is élik tovább a sajátjukat nélküled, de ezzel nem tudsz mit kezdeni. Gondolj arra, hogy sokkal jobb lesz majd külföldön.
2015. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sezlonyrugó válasza:
75%
Életem legjobb döntése volt, hogy elhúztam... Évente egyszer hazamegyek 1-2 hétre, de pár nap után jönnék is vissza. Már elszoktam az olyan dolgoktól, hogy pl. egy boltban úgy néznek rám mint a véres ingre, hivatalokban úgy beszélnek az emberrel mint egy darab szarral, rendőr b...ogat embereket ok nélkül....stb. Otthon még mindig kommunizmus van az emberek fejében, és úgy néz ki hogy lesz is...
2015. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a 2-essel értek egyet. Ha így állsz hozzá, neked nehéz lesz megtalálni a számításaidat külföldön, érzelmileg túlságosan be vagy ágyazódva. Ami nem baj, csak magadat úgysem tudod legyőzni, ne is erőltesd a kiköltözést.


Először a Google Föld utcanézetére kapcsolva járd be azt a környéket, aztán szabadságra menj el oda egy hétre, és dönts azután.

2015. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!