Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha úgy határoznál, hogy...

Ha úgy határoznál, hogy elköltöznél Magyarországról, akkor melyik országban telepednél le szívesen, és miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 21:05
 1/8 anonim válasza:
45%
Ausztrália,gyönyörű és szeretnék egyszer az óceánparton,bikiniben karácsonyozni.:)
2015. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%

Spanyolorszag vagy Portugalia de inkabb az elso. Konnyu nyelv vidam eletkedv meleg es kevesebb bevandorlo. Ha jo az allasod jol is kereshetsz. A minimsaber 700 € korul van.

Ja es latin pasik

2015. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szerelmemhez keletre. :)
2015. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy döntöttem, ez a mostani a 3ik külföldi ország ahol élek. Ha a racionalitás talaján maradunk akkor maradnék itt Bécsben. Egy nagyon élhető város, nekem 1 óra ha haza akarok ugrani MO-ra látogatóba a szüleimhez, itt élve pedig megtehetem hogy sokat utazok.

Ha mégis távolabb költöznék akkor Gran Canaria, az örök tavasz és a gyönyörű természet miatt.

2015. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kéne dolgozni, mert lenne elég pénz akkor Thaiföld, a kultúra és a tájak miatt.

Ha kéne dolgozni akkor USA. Jó fizetés és odavagyok az amerikai sportokért.

2015. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a férjemmel egyértelmű, hogy Belize. Maja (és olmék és egyéb) kultúra, Karib-tenger, laza emberek és angol a hivatalos nyelv. Mexikó is jó volt, de pl. utána pár évvel Belize felé volt egy rövid szétnézés Panamavárosban, és rájöttem, h néha irritál a spanyol zene, ami mindenhonnan ömlik :)
2020. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gibraltar vagy Ciprus. Most Essexben élek (Dél-Kelet-Anglia). Egy időben Japán is érdekelt, de több ismerősöm is van kinn, és eléggé elutasítóak a külföldiekkel, ha azok nem turisták, hanem odaköltöznek. Amúgy még Dánia nagyon szimpatikus, csak a nyelvet nem beszélem.
2022. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!