Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van erre valami lehetőség?

Van erre valami lehetőség?

Figyelt kérdés

Ha valaki hosszabb ideig nincs otthon és csomagot kap, akkor azt, ha nem veszi át, akkor a postára kerül (vagy nem tudom hova), ahol később átveheti (nem vagyok otthon ebben).

Lehet olyat csinálni, hogy alapból egy olyan címet használok, ahol elrakják a csomagomat és elmehetek érte később? Konkrétan reship szolgáltatásra gondoltam (bővebben pl. reship.com, ha nem tiszta), csak itt Magyarországon. Az nem feltétel, hogy később kihozzák, elég, ha megőrzik egy ideig.

Visszaolvasva elég hülyeség, de remélem érthető. Köszi a válaszokat.



2015. máj. 30. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapesetben 5 vagy 10 munkanapig őrzik (a csomag típusától függően) utána visszaküldik a feladónak.


Kis méretű csomagnál bérelhetsz postafiókot, vagy van a postának küldeményőrzés szolgáltatása.

[link]

2015. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, valami ilyesmit kerestem.
2015. máj. 31. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!