Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal 1 napos...

Mit vigyek magammal 1 napos kirándulásra Budapestre?

Figyelt kérdés

#Budapest #kirándulás #1 nap #1 napos kirándulás
2015. jún. 4. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pénzt
2015. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
+ iratok
2015. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Esernyőt, kaját, vizet, buszjegyre pénzt, fényképezőgépet vagy mobilt vagy mindkettőt. Ha lány vagy és egyedül mész, akkor paprikaspray-t is.
2015. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit csinálsz.


Pár szendvics mindig jó, és egy retikülbe hajtogatható esőkabát a biztonság kedvéért (pulcsi se kell, meleg van mint atom).

Ja, és kulacs.


De amúgy ja, pénz meg iratok.

2015. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Paparikasprét? Minek?

Egyfelől Budapest biztonságos, másfelől a sprének abszolut semmi hatása (egyszer poénból lefújattam magam).


Ha mániád az önvédelem, akkor jó magyar szokás szerint az állandó bicska férjen a gatyakorcba, de egyébként vicc.

2015. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell paprikaspray, én a "nyóckerben" lakok, és járok hajnalban is haza magam fiatal nő létemre, és még itt sem szól hozzám a kutya sem, nem hogy a jobb részeken, ellenben míg vidéki városban laktam állandóan beszólogattak meg ilyenek.
2015. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mikatink válasza:
PÉNZT! PÉNZT! és még, PÉNZT!
2015. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz!
2015. jún. 8. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!