Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Segítenél egy utazás szervezés...

Segítenél egy utazás szervezésben? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A parommal nyaralást tervezünk. Bel és külföld is szóba jöhetne, de inkább tengerpart . ( Az ősszel B.fureden voltunk wellnessezni és ennyi pénzből amennyibe ott a 3nap került , szerintem tengerpartra is futná , persze alacsonyabb színvonalon.)

Autóval mennénk,2en . Az aktív dolgokat jobban szeretjük. Persze legyen strand meg pihi , de szeretjük az izgalmasabb dolgokat.jó lenne olcsón megúszni, kisebb panzióban vagy családi szallassal , nem kell hogy hotel legyen.

Erdekel minket a Colosseum, Vatikán, Medve szurdok , de nem feltétlen ezekre irányulna a kirandulas .

Aki esetleg tudna valami jót ajánlani, amit mondjuk már próbált , annak megköszönöm. A párom nem szokott netezni , így a szervezés rám hárul.


2015. jún. 8. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenki mást szeret. Az, hogy Nektek a Bakony lankái jönnek be, vagy a fehér homokos strandok a világvégén, azt csak Ti tudhatjátok.


A tisztán lelkesedésből írt blogoknál kevés elfogulatlanabbakat fogsz találni. A google képkeresője pedig elég jó támpont ahhoz, hogy tudd, oda vágysz-e.


Az airbnb manapság az egyik legklasszabb oldal, ahol megtalálhatod álmaid szállását. Persze Olaszországban nyáron egyetlen pillanatig nem tiltakoznék, ha kempingbe vetne a sors.

Őszre eljuthatsz abba az állapotba, hogy még mindig utazni szeretnél. Addigra képes lehetsz arra, hogy pl Rómát felkeresd egy hétvégére tízezer alatt. Vagy Te magad tanítsd az itt kérdezőket.

2015. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából eddig nem nagyon állt módunkban kirandulgatni , ezért mindenre kíváncsiak vagyunk, attól függetlenül hogy van elképzelés. Azt sem tudom, hogy kezdjek bele a szervezesbe . Jó lenne ha max. 100.000ft ból megusznank , ebbe az üzemanyag díját nem kell bele számolni!
2015. jún. 8. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

De hány napra?


100 ruppó/2=50 guriga fejenként.


A sátor a legolcsóbb. Csodás helyekre tudok eljutni sátorral. Tényleg, fantasztikus dolgokat láthattok, sátor hely napi pár euróért. Sajnos ehhez kell egy jó sátor is, ami 2-300 euró. Szóval valszeg a sátrazás kilőve.


Na ha szállást keresünk, akkor tripadvisor.com és booking.com. Kinézed bookingon hogy hova akarsz menni, mennyibe kerül, és tripen megnézed hogy mennyire fos az a hely. Tiszta egyszerű. Szerintem egy 3-4 óra alatt megtalálod amit keresel.


Szóval 50 rupi fejenként. Autó van, nem számoljuk a benzint és a stb., Olaszországban szerintem találtok tűrhető szállást 30-40€/éj/fő. Kaja, nem tom mennyit esztek, de ha így számolunk, akkor egy hétvége kijön Rómában. De persze csak ha ingyenes programokat toltok. A belépők nagyon drágák. A teljes büdzsétek simán elmegy egy mindenhova belépő kártyára.

2015. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolok, hogy nincs pénzetek, szerintem nem Olaszo-val kéne kezdeni. Szlovénia nagyon szép és olcsó. De például ha elmentek a Plitvicei tavakhoz, az egy örök élmény. És horvát nem olyan drága. Sztem egy hosszú hétvégét horvban, plitvizével egybekötve ki tudtok hozni 100-asból.


Még egy tipp. Ha nem akartok feltétlenül ketten lenni a szobában, akkor a hostelek, 10-12 fő/ szoba, elég olcsó tud lenni. Pl. ugyanazon a helyen, ha ketten alszotok akkor 10-12 ezer/fő, de ha 10 fős szobában bérelsz ágyat, akkor máris csak 4-5000 ft/fő. És igazából ha csak egy éjszakás megszálló vendég vagy, akkor mindegy.


Ha van kérdésed szívesen segítek, írj!

2015. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ahogy 4-es írta, Szlovéniát is meg lehet úszni olcsón. A Bohinji-tó és a Bledi-tó környékén rengeteg a látnivaló, strandok is vannak. Vízesés (Savica), Vintgar-szoros, felvonó a Vogel-hegyre, ahonnan gyönyörű a kilátás. Mi nagyon olcsón szálltunk meg egy környékbeli kis faluban, apartmanban, tehát kaját főzni, melegíteni is lehet.
2015. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is Szlovénia jó választás lenne. A Bledi tó környéke gyönyörű!

Vagy esetleg Horvátország, mi Omisban voltunk kb 100 ezerből 5 napot.

2015. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ahogy néztem olaszország tényleg túl drága.
2015. jún. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!