Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Pandorfban valóban kedvező...

Pandorfban valóban kedvező árak vannak ( 70%-os folyamatos akciókat hirdetnek) vagy csak egy nagyobb "bevásárlóközpont"? Hová érdemes mindenképpen benézni egy 2 gyermekes családnak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ruhákat szerettek. Designer ruhák tavalyi, pár evvel ezelőtti kollekciói leértékelte. Igen olcsó, vannak nagy akciók, de a drága márkák árához képest olcsók, vagyis még így is drágább mintha bemennel mondjuk egy H&M-be. Amúgy én szeretem ott a Ralph Lauren-t, mert van női, férfi, és gyerek részlege, és ugyanígy a tommy h-nek is. Nem olyan mint egy pláza, mert külön utcáról nyíló üzletek vannak, habar van pláza része is, de ott sem az itthon ismert pláza márkák találhatók.
2015. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk most jutott eszembe, hogy pl az espritben nagyon nagy leértékelés volt amikor egyszer ott voltunk, 5-10 eurókert felnőtt, gyerek ruhák, és tényleg nagyon jók, nagy is az üzlet, úgyhogy van választék.
2015. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, mert én amúgy sem szoktam márkás ruhákat venni. Ott meg ugye azok vannak olcsóbban.
2015. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sok márkás ruhát hordunk, és nagyon csalódott voltam.


Németországban élünk, és egyszer bementünk Pandorfba.

Amit én láttam, hogy az akciók az olcsóság a szemét ,már eladhatatlan ruhákra terjed ki, olyan ocska, rosszul szabott, rossz anyagból lévö eladhatatlan ruhák voltak olcsoak, amit amúgy sem vesz fel senki sem. A normál ruhák, a jobb szabásuak, max pár euróval voltak olcsobbak, de arányában nem éri meg oda menni, mert a sok szemét között alig találni valamit, és azt is szinte bolti áron.


Itt németországban szinte mindig akcióznak az üzletek, az elözöleg bejött ruhákat, ami meg nem akciós azok a friss normál ruhák.


Ha sok szemetet akarsz venni, ahol csak az számít, hogy a rohán rajta legyen a hilfiger embléma, akkor érdemes bemenni, mert 70€ helyett megkapod 40€-t azt az elszabott pulcsit amit amúgy senki nem venne meg, így meg pár márka függö szegény ember tud vásárolni.


2 gyerekes család menjen el bécsbe kirándulni, ne a gyerekeket rángassa vásárolni, és ott egy halom pénzt kidobni, inkább nézzetek meg olyan dolgokat ami a gyerekeknek korban való.


Ja és annyit, hogy budapest melletti outletbe is beszoktunk néha nézni, és szerintem ott még jobb dolgokat lehet kapni, habár árban azok sem túl olcsok, de legalább nincsen annyi szemét.

2015. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 11. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!