Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazzak a nyáron? Lehetől...

Hova utazzak a nyáron? Lehetőleg minél olcsóbban. Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy soha nem voltam még külföldön, de most nyáron szeretnék kimenni. Franciaországra gondoltam, hogy kimennék, mint TURISTA. Az mennyibe kerülne? Sok?

:S Minden választ megköszönök. A primitív emberek kerüljenek pls! :)


2015. jún. 17. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok, Európa nagyon drága, még kelet Európa is. A szállás, belépők, utazás.
2015. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Franciaország az egyik legdrágább úticél. Sajnos egy külföldi utat nehezen tudsz spórolósan végigcsinálni. És most már az előszezonnak is vége van. Esetleg keress valami utószezoni utazást, vagy akár már most foglalj valamit jövő nyárra és akkor olcsón megúszhatod.

Az, hogy TURISTA semmit sem jelent, mert a turisták is utaznak, esznek, isznak, alszanak valahol, belépőket fizetnek, stb ...

2015. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a couchsurfinget, így a szállást megúszod. Menj ősszel és az utazással is spórolsz. Ha ez sem elég akkor ott a workaway amivel az étkezés és az utazás is meg van oldva, bár ez inkább olyanoknak jó akik utazgatnak és nem pedig csak utaznak.
2015. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!