Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Korfun a reptérről mivel éri...

Korfun a reptérről mivel éri meg leginkább eljutni a szállásra?

Figyelt kérdés
A taxi pofátlanul drága, az szóba se jöhet, ezért a transzferen vagy a buszon gondolkozunk, de előbbiből is nehéz elfogadható árakat találni, meg itt-ott azt írják, simán csinálnak 3-4 órás utat a 45 percesből -már ha megjelennek egyáltalán. Tudtok megbízható céget? Buszra pedig nem találtam árakat és tudom, hogy csak átszállással megoldható; így a kóválygással együtt lehet, hogy nem is éri meg jobban, mint egy transzfer. Egyébként Acharaviba szeretnénk eljutni. (Írtam már a szállásnak, de azzal nem lettem okosabb)

2015. jún. 24. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
pedig a taxi lenne a legjobb
2015. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es: Van esetleg tapasztalatod is a Fox-szal? (Az első nekem csak térképnek tűnik, nem útvonaltervezőnek)
2015. jún. 25. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen az első térkép, csak azért küldtem, hogy lásd, nagy távolságról van szó. Útvonaltervezésről eddig nem volt szó. Ha repülővel mész, akkor minek útvonaltervező ? A busz vezetőjének nincs rá szüksége...

- Rosszul tudod, a transzfer busszal nem átszállással történik, hanem direkte: a reptérről egyenesen Acharavi-ba visz.

A második linken éppen a busz-transzfer árak vannak, amiket kértél.

2015. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!