Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2015 Augusztusi időszakban...

2015 Augusztusi időszakban milyen időjárás várható Horvátországban azon belül Lopar (Rab-sziget) városában? Esetleg valaki tud bővebb info-t mint az internet?

Figyelt kérdés
Augusztus 1-én mennénk nyaralni 20 napra de az időjárástól tartunk mivel az internet előrejelzés nem pontos,mi a véleményetek milyen szezon lesz az idén időjárás szempontjából?köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 25. 09:23
 1/3 talor ***** válasza:

Ilyen hosszú időszakra lehetetlen megmondani, megjósolni hogy milyen idő lesz.

20 napra mész nyaralni? Irigyellek... :)

2015. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja neked megmondani, nézhetsz az elmúlt évekről statisztikát. Általában ha megnézed 25-28 fok között van a hőmérséklet, a tenger 22-23 fokos, nagy zuhik előfordulnak de általában csak 1-1 délelőtt több napos nagyon ritkán van.
2015. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát ha abból indulsz ki ,hogy ott még szeptemberben is olyan jó idő van,hogy simán fürödhetsz a tengerbe akkor agusztusba igen nagy esélyetek van,hogy jó időtök lesz!No meg ha a 20 napból 2-3 nap carabb akkor mi van??na bumm!

Amúgy én is irígyellek,hogy 20 napra ki tudsz menni(és ezt nem rossz indulatból írom)bár én azt hiszem 20 napig egy helyen megőrülnék!ha ennyi pénzem lenne én hetenkénti váltásban tovább mennék mindíg más-más helyre így több az élmény!

Amúgy mi is a családdal jövő szombaton indulunk rab szigetre de nem Loparba hanem Suha Puntára.)

2015. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!