Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit ne vigyek semmiképp...

Mit ne vigyek semmiképp fesztiválra?

Figyelt kérdés
mik vannak tiltott listán és miket visznek el az ellenorzésnél?most megyek eloszor fesztiválra és minden szituációra fel akarok keszulni :)

2015. jún. 30. 19:27
 1/6 anonim válasza:
Szúró-vágó eszköz, esernyő, pia meg saját érdekedben nagyobb értéket hagyd otthon...
2015. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy normalisabb fesztivalon van egy info resz, ahol ilyen informaciokat megtudhatsz. Mi a hetvegen fesztivaloztunk egyet, hogy nehany peldat mondjak vizet, alkoholt, etelt, esernyot, kest, stb. nem vihettunk be a fesztival teruletere.
2015. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Virágot, macskát, konyhabútort, létrát, stb. Szerintem ezeket semmiképp.
2015. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom :) a 3as valaszadonak meg kulonoskeppen...az az egy szerencsem,hogy figyelmeztettel ra hogy letrat nem vihetek...nem tudom hova rejtettem volnael :D
2015. jún. 30. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik fesztiválra készülsz? A honlapokon minden fel van tüntetve. Amúgy szúró-vágó eszközök, láncok ezeket tuti elveszik. Piát nem lehet bevinni és ásványvizet is csak bontatlan palackban max 2 liter.

Hosszú esernyőt sem vihetsz. Amikor én voltam volt akitől a kalapácsot is elvették, amit sátorállításhoz vitt.

2015. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kábítószert se.

Aki akarja használi azt úgysem érdekli hogy mennyire káros, ezért nem erről akarok szent beszédet tartani, hanem arról hogy rendőrök is szeretnek bemászkálni fesztiválokra és szúrópróbázni...

2015. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!