Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vajon ufót láttam 2006 környékén?

Leonardo33 kérdése:

Vajon ufót láttam 2006 környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt akarom mondani hogy korulbelul 2006 kornyeken volt ez az eset éjjeli orakban olyan 3 korul lehetett ahogy a szuleim montak ejel 3 kor ugy keltunk fel hogy amugy nyár lehetett, de na szoval onnan vettuk eszre amit mindjart akarok irni hogy a faterom ki ment pisilni en kb 6-7 éves lehettem akkor, na szoval o szolt hogy mennyunk ki mert ilyent meg nem lattunk!! Na szoval kimen unk en anyu apu na es vajon mit lattunk?! Egy zold fenyt lattunk eros zold fenyt ami kb olyan fel percig ott volt nem tudom mi lehetett az alakjara nem emlekszem azt tudom zold volt egy egy helybe allt. Es ezt akartam\akarom mekerdezni hogy mi volt mert hat igazabol ezt latni kellet volna eloben. Igy most nehez le irnom nekem. 6 evesen vissza gondolni arra az nap éjjel. De emlekszem. Na várom a valaszokat es koszi hogy elolvastad. Es ui: szerintem ufo volt)

#UFO #fény #ufo jelenségek #ufo az égen #ufo bolygó #ufo 2006
2015. júl. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Utaztál amikor jött az az Ufó, vagy csak rossz rovatot választottál ki???
2015. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valaki csak lézerezett.

Amúgy én már láttam ufót...

2015. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem rendszeresen elhordanak az ufók de nem ők dugnak engem hanem én őket :)
2015. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!