Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi az ukran beregszászi piac...

Mi az ukran beregszászi piac nyitvatartása? Az ukran helyzetre való tekintettel egyáltalán van piac? Miből mennyit lehet behozni a határon?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 17:20
 1/6 anonim válasza:
Minden nap nyitva van . Reggel 6-tól kb 3 óráig. Hétfőn nem érdemes menni, akkor kevés az áru. Egyáltalán nincs rá kihatással a háború , mivel az ország keleti része messzebb van Beregszásztól, mint Budapest .
2015. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, és mibol mennyit lehet behozni? Csak magunknak akarunk vasarolni, ruha,kisebb elektronikai cikket, mososzer oblito stb

vagy ertek hatar van, hogy pl 1 fo max 175 euro 2 fo 350 euro stb, soha nem voltunk meg ezet kerdezem, hogy ne legyen galiba a hataron...

2015. júl. 10. 01:28
 3/6 A kérdező kommentje:
az elozot ugy ertettem hogy egy fo 175 euro ertekben vasarolt dolgot hozhat be ebbe nincs benne a pia es cigi azt tudom hogy kulon nezik
2015. júl. 10. 01:30
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nincs korlátozás
2015. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hol található ez a piac? Utcára gondoltam.
2017. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iván frankó út,vagy "mozi" utca, az eggyik, a régi piac meg pár méterre töle
2017. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!