Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova szervezzek kirándulást?...

Hova szervezzek kirándulást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden fele szoktam repülővel is volt már hajóval vonattal busszal is. Volt amikor Amerikába pl. most Londonba szerveztem este indulunk van amikor repülővel jövünk de most busszal szerveztem és ide fele Brüszelben álltunk meg, vissza fele pedig Párizsban. Hétfőn pedig Olaszországba megyek tengerpartos van amikor Sziciliába vagy Rómába. Volt már Thaiföldön Los Angelesbe New Yorkba Egyiptomba megyek Augusztusba Tunéziába. Jövő nyárra szervezem Ausztráliát. De szoktam belföldre is. Pl Balaton Hévíz Velencei tó Fertő tó Pécs Harkány Sopron Eger környéke Lilafüred, Szilvásvárad virágkarnevál Debrecen stb. Ha valaki valamilyen helyre szivesen elmene irjon és megszervezem bárki jöhet.
2015. júl. 10. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!