Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mennétek Törökországba...

Ti mennétek Törökországba nyaralni?

Figyelt kérdés
Már ki van fizetve az egyhetes, kétszemélyes utazásunk Kumköybe, Antalyatól nem messze. Most volt ez a terrorista akció a szíriai határnál, s most félünk. A pénzt nem kapjuk vissza ha lemondjuk az utat. Ti mennétek?

2015. júl. 21. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én csak Antalyaba voltam májusba , de semmi nem adott okot arra , hogy tartsak bármitől is :> Magas hegyek , kavicsos tengerpart , szép és jó volt. A közbiztonság ahogy én láttam magasan a hazai felett állt. Zebránál az autósok nem fognak megállni arra figyelj , ott ez nem szokás:)
2015. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bob the builder ***** válasza:
0%
Alapból mi a péknek mész török országba?
2015. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Én török származású vagyok (kis részben) és még sajna nem voltam Töröko.-ban.


Szal ,ja szívesen mennék. :)

2015. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A tengerparthoz nyaralni, mert szép hely, régóta szerettem volna elmenni, de drága, de most sikerült megkeresni a rávalót.
2015. júl. 21. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennénk????
2015. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy német ismerősöm, ő minden évben ott nyaral a családdal. Jövő héten indul az ideire.
2015. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ismerőseim, akik napokon belül utaznak oda.


Mi ősszel jártunk arra (Antalya és környéke, valamint az ország belső területei felé is) és az akkori helyzet alapján azt mondom, teljesen biztonságban éreztük magunkat.


Nem valószínű, hogy a tengerparti nyaralóhelyeken bármi gond lenne. Szerintem próbáljatok meg nem idegeskedni-agyalni a történteken, utazzatok el és érezzétek jól magatokat!

2015. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyan milyen ok lenne arra hogy ne menjünk?
2015. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Antalyatól a szir határ kb 1000 km-re van.Nem kell aggódni.
2015. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2015. júl. 22. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!