Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kifejtené nekem valaki hogy...

Kifejtené nekem valaki hogy mivel foglalkozik a "WorldVentures" és mi ez a "You Should Be Here" dolog?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Legy ovatos. Ne pazarolj rajuk egy vasat se. Itt nagyon sok panasz van veluk kapcsolatban. Ime egy kis olvasnivalo.

[link]

2015. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy vélemény nem vélemény. Főleg olyantól, akinek semmilyen tapasztalata sincs az adott témában. Ne higgy senkinek, inkább nézd meg magyarul. [link]

Ezen az oldalon megtudhatsz minden fontosat róluk. Kapcsolatba is léphetsz velük, kérdezhetsz, kérhetsz referenciákat, stb.

Keress a Facebookon olyan embereket, akik utaztak velük. Csak az ő véleményükre adj, a többi csak pofázás.

2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok csatlakozni, köszi :D Elolvasom.


Megtaláltam az oldalukat, de annyira érthetetlen, hogy gondoltam aki részese, az majd egyszerűbben elmagyarázza.

2015. júl. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!