Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországban drágák a...

Görögországban drágák a szeszesitalok?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő :

Görögországba mennénk nyaralni és nézegetjük mit érdemes magunkkal vinni :)

Én nagy whisky imádó vagyok viszont azzal nem igazán vagyok tisztában , hogy ott mennyire drága mondjuk egy árúházban .

Ha irreálisan drága akkor még inkább megveszem itthon és ott csak behűteném de ha nem számottevő akkor inkább ott veszem meg .

Aki járt már kint és vannak ezzel kapcsolatosan tapasztalatai annak a válaszát előre is köszönöm :)



2015. júl. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Whiskyzni pont nem szoktunk odakint, max. ouzo, vagy Metaxa, illetve finom borok, igy árakat csak ezeknél tudok. Bort egy szupermarketben vettem kint, a Mavrodaphne (nagyon édes mazsolabor) 3,60 eur volt ha jól emlékszem, a Retsina (gyantásbor, kinti különlegesség, én imádom) fél literes nincs 2 euro. Ouzokat a Duty freeben vettünk, szerintem odafelé is meg tudtok állni, érdemes bemenni, ha mindenáron szeretnél vinni italt, bár én nem látom annyira olcsónak, mint ahogy hirdetve van. A 7 dl-s Ouzo 6,50 euro, a literes 9,50 volt (ez jobb minőségű is szerintem).

2015. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Duty freeben csak a cigit érdemes venni. Piát is csak nagyon drágát, egy itthon 8000 forintos pia ott max. 7000 forint, minden más meg rohadt drága, sokkal drágább mint idehaza. Ha olcsón akarsz cuccot venni akkor menj a piacra, ott vettem 2 euróért egy pöpec pénztárcát és 8 euroért egy gucci hamis fürdőgatyát ami full olyan mint az eredeti és az anyaga sem gagyi :D Alkudni már nem annyira lehet a piacon mint régen.

Piát vigyél mert ott drágább a pia, kb. másfélszer annyiba kerül.

2015. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attol is fugg hogy hova mesz.

Szigetek dragabbak illetve 1-2 szarazfoldi telepules.

2015. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!