Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen ételek vannak amiket...

Milyen ételek vannak amiket szerintetek érdemes megkóstolni Törökországban? Sürgős!

Figyelt kérdés
Leves, hús, zöldség, gyümölcs, pia vagy desszert, bármi jöhet!

2015. júl. 29. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Mindenképpen a leves, de a hús is jó, végül a desszertet se hagyd ki.
2015. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon konkrét voltál, ebből rögtön megtudtam mindent! Ha lehetne, konkrétabb választ kérnék!
2015. júl. 29. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl:

gőzleme, palacsintahoz hasonlo tészta, sajtot, v cukrot, vagy húst tesznek bele, összehajtogatják, egy ilyen nagy kerek vaslapon sütik.

Torok töltött paprika, hasonló a miénkhez, de kaliforniai paprikába töltik és más a fűszerezése, szerintem sokkal finomabb mint a mienk.

Különféle mezzek, padlizsános, babos, joghurtos, humusz

Torok lencseleves sok sok petrezselyemmel.

A pékárujuk nagyon finom és mindig friss.

Desszertek közül mindenféle van, színesek, habosak, de a végen kiderül hogy ezeknek mind hasonló az ízük, de azért finomak. Ezen kívül van a baklava ami még finom.

Nekem nagyjából ezek izlettek a legjobban.

2015. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Odamész, szétnézel és látni fogod, mi tetszik neked és mi nem. Azt válaszd, ami gusztusos és megkívánod, ne azt, amit más mond, vagy az utikönyvek ajánlanak.

A törököknek rengeteg finom kajájuk van.

2015. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lahmacun, künefe, pide, mantı, kaymak, börek,karnı yarik,török reggelire menjetek el,.a legjobb!

Esetleg kebabokat próbáljátok ki, nagyon sok féle van, és köze sincs az itthon kaphatónak. Olyan hely is érdekes lehet, ahol kávé zaccból jósolnak.

2015. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!