Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Segítene valaki?...

SÜRGŐS! Segítene valaki? Egyiptomba utaznánk! Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Táláltunk egy nagyon jó Last minute ajánlatot Egyiptomba, mai indulással, csak az a baj, hogy nincs útlevelünk. Így beengednek az oszágba?? Ha nem, akkor megoldható valahogy az, hogy beengedjenek?? Köszi a gyors segítséget!! :)

2015. aug. 1. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez most komoly kérdés?

Útlevél nélkül elvileg a Schengeni övezetet elhagyó repülőre sem engednek fel nemhogy egy harmadik országba.

2015. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan EU-n kívüli országok, ahová elég a személyi, de Egyiptom nem ilyen.

Útlevél nélkül nem mentek.

2015. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Leírod nekünk mi az a nagyon jó ajánlat?

Mi az a csuda dolog, amitől úgy érzed, az augusztusi 40 fokba kell menned?

Nem akarok cinikus lenni, de szerencséd van, hogy nincs útleveled. Csináltasd meg megfontoltan, aztán indulj neki oda október és március közt. Sokkal jobban fogod magadat érezni, és nem leszel tudatlan szerencsétlen, aki beugrott egy olyan nyaralásba, amibe csak a lúzerek tennék.


Természetesen útlevél kell Egyiptomba.

2015. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Már magyarázd már el nekem miért lúzer aki elmegy Egyiptomba nyáron? Nem nagyon értem a logikádat. Egyiptom egész évben látogatható. És nem mellesleg mi is augusztusban fogunk menni.


Kedves kérdező! Erre nem tudok mit mondani.....

De egyébként last minute minden héten van, hiszen mindig lesz olyan út ami last minute. Csináltassátok meg az útlevelet expressz, és a következőre el tudtok menni.

2015. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Már nem aktuális gondolom, de gyorsítottba megcsinálják akár aznapra, de nagyon drága. Annyit nem ér meg a last minute.

Egyébként 3-as te azzal szórakozol, hogy több kérdéshez odaírod, hogy "augusztus 40 fok" úristen. És mindenki aki odamegy "lúzer". Csak értesítelek, hogy itthon is ilyen az idő. Gondolom panelban nyaralsz óvek óta. Egyiptomban is július, sugusztus a főszezon.

2015. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ráadásul télen, amit javasol, ott sincs strandidő.

Én egyszer május elején voltam és még akkor is elég hűvös volt a víz.

Ha én mennék mindenképpen nyáron mennék...

2015. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!