Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írnátok jó számokat utazáshoz...

Írnátok jó számokat utazáshoz ilyesmi műfajokban?

Figyelt kérdés

1. Train, Maroon 5 - Szerintem a Train a legeslegjobb zene utazáshoz, szóval tőlük minden egyes szám megvan (meg amúgy is a 2. kedvenc bandám), ha ehhez, vagy a Maroon 5-hoz hasonlókat tudnátok írni, annak örülnék. :)

2. All Time Low - na jó, ők az abszolút fav banda, szóval az ő stílusukhoz hasonlót is írhattok (FOB-ot ismerem).

3. Mivel az út nagyrészében Olaszban vagy Spanyolban leszünk (meg Farnciaországban, illetve egy kicsit Ausztriában), jöhetnek a jó kis olasz/spanyol számok is. :D (Enrique Iglesiast ismerem)

4. A (régi) nyári slágerek, amikből övült a nyár (bár szeptemberben fogunk menni), egy pár pl.: RIO - Summer jam, RIO - Party shaker, Avicii - Wake me up (Avicii össze szsámát ismerem), DJ Antoine - Welcome to Saint Tropez, Bingo Players - Cry (just a little)


Neten keerstem road trip számokat, de egyik sem tetszik. Remélem itt van még legalább egy az enyémhez hasonló zenei ízléssel megáldott ember. :D



2015. aug. 26. 18:04
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nekem a Heroes del Silencio a kedvenc spanyol bandám. Az olaszok közül Luca Turilli és a jó öreg Rhapsody, illetve ha egy osztrák bandát is kellene említenem, akkor a Visions of Atlantis jut eszembe. Bár szerintem ők valamennyien más műfajban utaznak. :)
2015. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, majd meghallgatom őket. :)
2015. aug. 28. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!