Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan töltsem el az időt a...

Hogyan töltsem el az időt a repülőtéren?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 9 órát kell várnom az isztambuli Sahiba Gökcen reptéren, amíg fel nem száll a gépem Budapestre.

Szerintetek mivel kössem le magamat? :D



2015. szept. 6. 09:04
 1/6 anonim válasza:
100%

Aludj. :D

Ott még nem jártam, de biztos vannak boltok is. Nézz be oda. Aztán lehet enni, utána sorba állni a wc-hez, stb.:D

2015. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kényelmes reptér, elkülönített várok, tudsz simán aludni. Ráadásul az egy nagyon érdekes reptér én szoktam nézni az embereket, sokkféle érdekes ember megfordul ott, mindenféle érdekes ruhákban.
2015. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

9 órát? én dubaiban rendszeresen 24-30 órákat voltam (kivéve egyszer, akkor csak 13 volt)

elővettem a laptopot, lekuporodtam egy sarokba, ahol von konnektor, neteztem, (free wifi van), filmek, játék.

2015. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves harmadik válaszoló, nem mehettél ki a repülőtérről mondjuk várost nézni?
2015. szept. 12. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
dem, ugynis akkor már untam a sivatagot nem vettem napi vízumot. meg amúgy sem vagyok jó vélemenny róluk.
2015. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dubai? Nem Emirates-el repültél?


Nekem automatikusan járt (ingyen) a hotel meg a kaja már 9 óra várakozásnál. Az Emirates hotelje volt, ingyen elvitt a kisbusz, meg visszavitt a reptérre....

2015. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!